LENTYNOS

Platus lentynų sistemų pasirinkimas mažoms ir didelėms įmonėms, maisto bei pramoninių prekių parduotuvėms. Metalinės prekybinės lentynos gali būti skirtingų aukščių, ilgių ir pločių. Jos atlaiko dideles apkrovas, nes yra gaminamos iš specialios paskirties plieno ir padengiamos milteliniu dažymo būdu specialia antikorozine danga, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Metalinės lentynos – tai universali prekybinė sistema, tinkanti tiek smulkių, tiek stambių prekių eksponavimui mažesnėse parduotuvėse ar prekybiniuose centruose. Dėl unikalios konstrukcijos metalinės lentynos gali būti skirtingų aukščių, ilgių ar pločių, bei galimybe greitai ir lengvai keisti lentynų aukščius ir vietas. Šioms lentynoms taikomas platus aksesuarų bei specializuotų elementų asortimentas. Prekybinės metalinės lentynos parduodamos sukomplektuotos: dvipusės, vienpusės, vienpusės su perforaciją ir t.t

Siūlome trijų tipų prekybines metalines lentynas – ECO LINE,PRAKTISH, OPTIMAL,taip pat sandėliavimo lentynas – LAGER. ECO LINE – tai ekonominis variantas ,pritaikytas mažų ir vidutinių dydžių parduotuvėms. PRAKTISH – visų dydžių parduotuvėms ir supermarketams. LAGER – sandėliavimo lentynos visų tipų parduotuvėms. OPTIMAL – drabužių, rankinių, batų ir kitų tipų parduotuvėms.

Prekes pristatome operatyviai ir užtikriname geriausią kokybės ir kainos santykį .

Stahler shelving systems  – katalogas spausti čia
Lager – katalogas spausti čia

Lentynų pavyzdžiai: